Slaapkamers: 2Badkamers: 2
Woonhuis
Voer uw gebruikersnaam of e-mailadres in. U ontvangt een link om via e-mail een nieuw wachtwoord aan te maken.
Woning met gastenverblijf te huur Salina Curacao
Ben je op zoek naar een ruime woning op Curacao? Op een zeer centrale locatie op het eiland, dan is dit misschien iets voor u, in Salina bevindt zich deze keurig nette woning.
In de directe omgeving vind je wijken als Cerito, Marie Pampoen, Dominguito, Janwe en Steenrijk, Marinebasis Parera Curacao ligt echt om de hoek! Ook ben je binnen 5 minuten op de populaire stranden van Curacao zoals Mambo Beach, Cabana Beach en het Curacao Sea Aquarium! Deze riante woning op Curacao is gelegen op een toplocatie en toch in een rustige buurt gesitueerd. Een prima wijk voor kinderen! Zowel de Albert Schweitzer School als het Klein College liggen op loopafstand van deze woning!
Aan de voorzijde kun je de woning betreden via de heerlijke porch is. Je komt dan binnen in de ruime woonkamer, met aan de rechterzijde een ruime keuken, welke recentelijk volledig opgeknapt is. Er is voldoende opbergruimte in deze keuken! Via de openslaande deuren in de woonkamer kom je op de achterporch, waar je heerlijk kan genieten van de gezellige tropische tuin
Er zijn drie slaapkamers niet voorzienzien van airco, er is een ruime badkamer met toilet en een douche, deze moet worden gedeeld met twee slaapkamers, de masterbedroom heeft een eigen badkamer met toilet en douche. Achter de woning is voldoende ruimte om heerlijk te genieten van de zon en je privacy, alles is verhard en er bevindt zich nog een ruim was/ berging naast de woning.
Het terrein van ruim 700 m2, is volledig ommuurd en wordt afgesloten middels een hek. De woning ziet er zeer netjes en goed onderhouden uit en je kan er zo in! Er is ruimte voor 4 auto's op het terrein. Het grootste deel van de voortuin is netje verhard.
Achter op het terrein heeft u nog de beschikking over een gastenverblijf, het betreft hier een appartement met 1 slaapkamer, badkamer, woonkamer met open keuken en een lekkere porch met zicht op de tuin. Het appartement heeft een eigen opgang.