Slaapkamers: 3Badkamer: 1m²: 88
Vrijstaande woning, Woonhuis, Eengezinswoning
Voer uw gebruikersnaam of e-mailadres in. U ontvangt een link om via e-mail een nieuw wachtwoord aan te maken.
[VIRTUELE TOUR BESCHIKBAAR ONDER TABBLAD 'VIRTUELE RONDLEIDING']
Luxe moderne villa met zwembad te koop in Trai Seru
Vraagprijs: ANG. 950.000, - kosten koper
Deze woning ligt in de wijk Tra'i Seru. Tra'i Seru ligt heel centraal op het eiland, naast wijken als Jongbloed, Damacor en Groot Kwartier. De villa is gebouwd op een berg waardoor het een mooi uitzicht heeft. Op de bovenverdieping is het uitzicht nog beter, hier bevindt zich een groot dakterras.
Het terrein is volledig ommuurd. Er is een automatische poort die leidt naar de dubbele garage. De villa betreedt u in de hal. Vanaf de hal kunt u naar boven, de garage, de studeer-/slaapkamer, een slaapkamer, een badkamer en de woonkamer. Aan de woonkamer grenst de open woonkeuken met kookeiland. De woonkeuken heeft glazen schuifpuien naar buiten zodat binnen en buiten in elkaar over lopen. Vanaf de woonkamer en de keuken bereikt u de porch/balustrade met beneden het zwembad en de buitenbar. Er is voldoende ruimte om lekker buiten te zitten.
Tussen de woonkamer en de keuken is een trap naar het souterrain (kelder). Hier bevinden zich een was- en bergruimte, gastentoilet en een ruimte die momenteel als slaapkamer is ingericht. Vanuit de kelder gaat er een andere trap naar de garage.
De bovenverdieping heeft twee slaapkamers met elk een eigen badkamer. De hoofdslaapkamer heeft ook een inloopkast en een eigen balkon. Het dakterras is erg ruim, een gedeelte van het dakterras is overdekt.
Alle badkamers beschikken over warm water. De keuken heeft een vaatwasmachine.
Een bezichtiging of meer informatie vraagt u aan via ons contactformulier. Als u liever belt kunt u bellen met +59995249199. Vanuit Nederland belt u tegen lokaal tarief naar 085 027 0037. Mailen kan naar robin@livinggoed.com.