Slaapkamers: 2Badkamer: 1
Appartement, Benedenwoning
Voer uw gebruikersnaam of e-mailadres in. U ontvangt een link om via e-mail een nieuw wachtwoord aan te maken.
2 slaapkamer appartement in West Ronde Klip te huur
Huurprijs: ANG. 1.250,- per maand exclusief Aqualectra, Flow en Selikor
Op zoek naar een leuk appartement op Curacao in een rustige omgeving? Dit appartement in de omgeving van West Ronde Klip (Nabij Vetter) en Abrahamsz ziet er netjes uit en ligt redelijk centraal. Dichtbij vind je bijvoorbeeld supermarkt Hypermangusa. Met de auto ben je in korte tijd op de Santa Rosaweg, Brievengat, Cas Cora, Mahaai of Zuikertuinmall. Houd je van watersport, mountainbiken of wandelen? De Sint Jorisbaai ligt dichtbij!
Dit appartement gelegen op een terrein met 3 andere appartementen. Het terrein is afgesloten met een elektrische gate. Dit twee slaapkamer appartement is heel geschikt voor een stel of voor een alleenstaande. Er is een porch aan de voorzijde waar je lekker kan zitten. De woonkamer is ruim. De keuken is voorzien van een koelkast met vriesvak en een ingebouwd gasfornuis met oven. Huurders dienen zelf te zorgen voor het laten aansluiten van tv en/of internet indien gewenst.
Er zijn twee slaapkamers die beide voorzien zijn van airconditioning. De badkamer bestaat uit een douche, toilet en een wastafel. Op de afgesloten achterporch is er een aansluiting voor je wasmachine. Buiten is een vrijstaande berging.
Huisdieren zijn niet toegestaan! Het appartement is beschikbaar vanaf 1 mei 2022. De minimale huurtermijn is 1 jaar. De borg bedraagt ANG. 1.250, -.