Slaapkamers: 2Badkamers: 2m²: 180
Woonhuis, Bungalow, Vrijstaande woning
Voer uw gebruikersnaam of e-mailadres in. U ontvangt een link om via e-mail een nieuw wachtwoord aan te maken.
2 slaapkamer appartement te huur in Saliña op Curaçao
Op dit appartementencomplex komt er per 1 maart 2024 een gemeubileerd appartement beschikbaar op de bovenverdieping. De appartementen zijn zo goed als nieuw nieuw en beschikken elk over 2 slaapkamers en 1 badkamer. De slaapkamers hebben airconditioning en de badkamer heeft warm water. Het appartement op de bovenverdieping beschikt over een balkon, het appartement op de benedenverdieping over een tuintje en een washok.
Saliña ligt heel centraal op Curaçao, vanaf hier ben je bijvoorbeeld snel op de Schottegatweg (de ringweg van Curaçao), Mambo Beach en in Punda. Het terrein van het appartementencomplex is volledig afgesloten en is toegankelijk via een automatische poort. Huisdieren zijn hier niet toegestaan!
Huurprijs boven gemeubileerd: ANG. 1.900, - per maand (inclusief internet, exclusief water, elektra en afvalstoffenheffing)