Slaapkamers: 2Badkamer: 1
Appartement, Benedenwoning
Voer uw gebruikersnaam of e-mailadres in. U ontvangt een link om via e-mail een nieuw wachtwoord aan te maken.
Nieuwbouwappartement te huur Bottelier
Dominguito ligt aan de Oostkant van Curacao. Het ligt zeer centraal op het eiland. In een handomdraai ben je in Punda of Otrobanda of op Curacao Sea Aquarium, populaire stranden zoals Mambo Beach, Wet en Wild, Cabana Beach of Zanzibar liggen om de hoek. Wanneer je in Dominguito woont, woon je eigenlijk overal dichtbij. Zeker als je graag uitgaat. Co-schappen doen op Curacao? Ook dan zit je hier op de goede locatie op Curacao! Binnen een kwartier sta je zeker op de stoep van het CMC!
Via het hek kom je op het terrein van dit appartement. Het is gelegen aan een rustige weg, dus er komt weinig doorgaand verkeer langs. De huurders van de appartementen delen de oprit. Het erf is volledig ommuurd en wordt afgesloten middels een hek. Op dit terrein staan dus 2 appartementen die exact hetzelfde zijn, behalve dan dat de één op de begane grond ligt en de ander op de verdieping ligt. Het appartement op de begane grond is nu beschikbaar voor verhuur.
Via de porch betreedt u het appartement deze is voorzien van schuifdeuren en kom je in de woonkamer met open keuken. Het appartement is volledig gemeubileerd. Aan de rechterzijde van de woonkamer bevinden zich de twee slaapkamers en badkamer, beide slaapkamers zijn voorzien van airconditioning.
Huisdieren zijn niet toegestaan.