WhatsApp +5999 846 9195 info@livinggoed.com

Kaya Libertadora, Acropolis

  • Huurprijs: Cg. 2.500, - per maand
Te huur
Kaya Libertadora, Acropolis
  • Huurprijs: Cg. 2.500, - per maand

Overzicht

Object ID: ID26004
  • Woning
  • Object soort
  • 2
  • Slaapkamers
  • 1
  • Badkamer
  • Ongemeubileerd
  • Gemeubileerd/ongemeubileerd

Beschrijving

Vrijstaande woning te Acropolis

Deze charmante vrijstaande woning in Acropolis biedt een comfortabele en praktische indeling, ideaal voor wie op zoek is naar rust, ruimte en privacy. De woning beschikt over 2 slaapkamers, waarvan één met een royale inloopkast – perfect voor extra opbergruimte of een stijlvolle dressing.

De woning wordt ongemeubileerd verhuurd, zodat je het volledig naar eigen smaak kunt inrichten. Stroom, water en internet zijn voor rekening van de huurder. Tuinonderhoud is niet inbegrepen.

Pluspunten op een rij:

Vrijstaande woning in rustige wijk Acropolis

2 slaapkamers

Extra inloopkastruimte

Ongemeubileerd

Nutsvoorzieningen voor rekening huurder

Details

  • Prijs: Huurprijs: Cg. 2.500, - per maand
  • Slaapkamers: 2
  • Badkamer: 1
  • Object soort: Woning
  • Gemeubileerd/ongemeubileerd: Ongemeubileerd
  • Huurperiode: Minimaal 12 maanden
  • Huisdieren: Toegestaan
  • Afgesloten resort: Nee

Adres

  • Adres Kaya Libertadora
  • Buurt Montaña
  • Land Curaçao

Vergelijkbare objecten in de omgeving

Per 31 maart 2025 is Curaçao overgegaan van de Antilliaanse gulden (ANG/NAf) naar de Caribische gulden (XCG/Cg). De nieuwe Caribische gulden heeft dezelfde waarde als de oude Antilliaanse gulden. De Antilliaanse gulden kan dus 1 op 1 worden omgewisseld voor de Caribische gulden. De vaste valutakoers ten opzichte van de Amerikaanse dollar blijft gelijk.

Recent zijn wij overgestapt naar deze nieuwe website. Ervaar je problemen? Neem dan gerust contact op via WhatsApp op via WhatsApp +5999 846 9195 of mail robin@livinggoed.com.
Jason Scholtz
  • Jason Scholtz